Blue Heaven Gulet

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

Blue Heaven guleti  2011 yılında inşa edilmiştir. 30 m boy ve 7,20 m ene sahip tekne 5 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

Günlük 4 saate kadar motor seferi için yakıt, Yat ve ekipmanlarının kiralanması, Karşılama kokteyli, Türk liman ücretleri ve vergileri, Türk transit log, 24 saat klima kullanımı, Nevresim & havlu & plaj havlusu & ve bunların çamaşır yıkama, Gulet temizliği.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 13 deniz miline erişmektedir.

Dileyen misafirler için, Wake Board, Water Skiing, Ringo, Su Kayağı, Kano, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye’nin bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.
Bodrum, Marmaris , Göcek , Gökova ve Hisarönü bölgelerinde Delüks yat kiralamayı düşünen değerli misafirlerimizi ağırlamaya hazırdır.

Wc

Var

Banyo

Var

Kabin

5

Mürettebat

5

Lokasyon

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Tatilim Sensin Doğrulandı

Mayıs 2021 'dan beri üye

İLAN NO: 46

94.380 ₺ Günlük Fiyat

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
Ücretsiz
{{ type.price }}% a
{{ formatMoney(type.price) }} b
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Maksimum konuk

Rezervasyonunuz onaylanana kadar hiçbir ödeme yapmazsınız. ÜCRETSİZ REZERVASYON YAP Ücretsiz Rezervasyon Yap WhatsApp Destek 0850 308 38 73

94.380 ₺ Günlük Fiyat
0 Yorum